Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: view
mn: харах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: edit
mn: засварлах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Send
mn: Илгээх

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.
