Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: edit
mr: संपादन

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Send
mr: पाठवा

en: The update has been performed.
mr: अपडेट केल्या गेले
