Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: Content types
no: Innholdstyper

en: view
no: vis

en: Overview
no: Oversikt

en: Edit
no: Rediger

en: edit
no: rediger

en: Created
no: Opprettet

en: Not installed
no: Ikke installert

en: The update has been performed.
no: Oppdateringa er gjennomført.

en: Installed
no: Installert

en: cancel
no: avbryt
