Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: view
ne: दृश्य

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो
