Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: view
nn: vis

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: edit
nn: endre

en: Created
nn: Laga

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: The update has been performed.
nn: Oppdatering gjennomført

en: cancel
nn: avbryt
