Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: view
fa: مشاهده

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: تدوین

en: edit
fa: تدوین

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.

en: Installed
fa: نصب شده
