Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Content types
ru: Типы материалов

en: view
ru: представление

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: edit
ru: изменить

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Created
ru: Создано

en: Points
ru: Баллы

en: Send
ru: Отправить

en: Not installed
ru: Не установлено

en: The update has been performed.
ru: Обновление было выполнено.

en: Installed
ru: Установлено

en: Service active
ru: Активный сервис

en: cancel
ru: отмена

en: save
ru: сохранить
