Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: edit
sl: uredi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Installed
sl: Nameščeno
