Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: view
sv: visa

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: edit
sv: redigera

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Created
sv: Skapad

en: Points
sv: Poäng

en: Send
sv: Skicka

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: The update has been performed.
sv: Uppdateringen har genomförts.

en: Installed
sv: Installerad

en: Service active
sv: Tjänst aktiverad

en: cancel
sv: avbryt

en: save
sv: spara
