Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: view
te: వీక్షించు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: edit
te: మార్చు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Send
te: పంపించు

en: cancel
te: రద్దుచేయి
