Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: edit
th: แก้ไข

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Send
th: ส่ง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: The update has been performed.
th: ปรับปรุงสำเร็จ

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: cancel
th: ยกเลิก
