Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: view
tr: görüntüle

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: edit
tr: düzenle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Points
tr: Puanlar

en: Send
tr: Gönder

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: The update has been performed.
tr: Güncelleme işlemi tamamlandı.

en: Installed
tr: Kurulu

en: cancel
tr: iptal
