Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Send
ug: يوللاش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان
