Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: view
uk: переглянути

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: edit
uk: редагувати

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Created
uk: Створено

en: Points
uk: Пунктів

en: Send
uk: Надіслати

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: Installed
uk: Встановлено

en: cancel
uk: скасувати

en: twitter
uk: твітер

en: Domain URL
uk: URL домену

en: save
uk: зберегти
