Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: view
ar: عرض

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: edit
ar: تحرير

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: Send
ar: أرسل

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.
