Twitter Queue (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: edit
az: redaktə et

en: Created
az: Yaradıldı

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.
