Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: view
da: vis

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: edit
da: redigér

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Created
da: Oprettet

en: Points
da: Point

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: The update has been performed.
da: Opdatering udført.

en: Installed
da: Installeret

en: cancel
da: fortryd
