Twitter Queue (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Overview
pt: Vista global

en: Edit
pt: Editar

en: edit
pt: editar

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Created
pt: Criado

en: Points
pt: Pontos

en: Send
pt: Enviar

en: The update has been performed.
pt: A atualização foi efetuada.
