Twitter Queue (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: edit
ur: ترمیم

en: The update has been performed.
ur: تجدید کا عمل مکمل ہوا۔
