Twitter Tags (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: Tag
ar: وسم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: term
ar: مصطلح

en: Term
ar: المصطلح
