Twitter Tags (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: term
bo: ཐ་སྙད

en: Term
bo: ཐ་སྙད
