Twitter Tags (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: term
ca: terme

en: Term
ca: Terme
