Twitter Tags (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: term
el: όρος

en: Term
el: Όρος
