Twitter Tags (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Tags
eu: Etiketak

en: Tag
eu: Etiketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: term
eu: terminoa

en: Term
eu: Termino
