Twitter Tags (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Tag
fr: Étiquette

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: term
fr: terme

en: Term
fr: Terme
