Twitter Tags (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Reset
gl: Reiniciar

en: term
gl: termo

en: Term
gl: Termo
