Twitter Tags (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: Tag
he: תגית

en: Reset
he: איתחול

en: term
he: סיווג

en: Term
he: סיווג

en: Twitter
he: טוויטר
