Twitter Tags (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: Tag
hu: Címke

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: term
hu: kifejezés

en: Term
hu: Kifejezés
