Twitter Tags (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
