Twitter Tags (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: term
oc: tèrme

en: Term
oc: Tèrme
