Twitter Tags (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Tag
fa: برچسب

en: Reset
fa: اعاده

en: term
fa: کلمه

en: Term
fa: کلمه
