Twitter Tags (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ro: Etichete

en: Tag
ro: Marcaj

en: Reset
ro: Resetează

en: term
ro: termen

en: Term
ro: Termen
