Twitter Tags (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Tags
tr: Etiketler

en: Tag
tr: Etiket

en: Reset
tr: Sıfırla

en: term
tr: terim

en: Term
tr: Terim
