Twitter Tags (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Tags
uk: Теґи

en: Tag
uk: Теґ

en: Reset
uk: Скинути

en: term
uk: термін

en: Term
uk: Термін

en: Twitter
uk: Твітер
