Twitter Tags (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Tag
be: Тэма

en: Reset
be: Скінуць

en: term
be: тэрмін

en: Term
be: Тэрмін
