Twitter Tags (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Tags
hr: Oznake

en: Tag
hr: Oznaka

en: Reset
hr: Poništi

en: term
hr: pojam

en: Term
hr: Pojam
