Twitter Tags (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: Tag
lv: Birka

en: Reset
lv: Attīrīt

en: term
lv: termins

en: Term
lv: Termins
