Twitter username (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Large
az: Böyük

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Medium
az: Orta

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
