Twitter username (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Fields
be: Палі

en: Width
be: Шырыня

en: Medium
be: Сярэдні

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
