Twitter username (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Left
bo: གཡོན
