Twitter username (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Large
cy: Mawr

en: Fields
cy: Meysydd

en: Width
cy: Lled

en: Medium
cy: Canolig
