Twitter username (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Large
fa: بزرگ

en: Fields
fa: فیلدها

en: Width
fa: عرض

en: Medium
fa: متوسط

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Twitter Username
fa: نام کاربری Twitter
