Twitter username (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Large
hu: Nagy

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Medium
hu: Közepes

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Twitter Username
hu: Twitter felhasználónév
