Twitter username (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Large
hy: Մեծ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Left
hy: Ձախ
