Twitter username (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Large
is: Stórt

en: Fields
is: Svæði

en: Width
is: Breidd

en: Medium
is: Miðlungs

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
