Twitter username (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Large
it: Grande

en: Fields
it: Campi

en: Width
it: Larghezza

en: Medium
it: Medio

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
