Twitter username (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Large
jv: Gedhe

en: Fields
jv: Field

en: Width
jv: Ambané

en: Medium
jv: Sedheng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
