Twitter username (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Large
kk: Ірі

en: Fields
kk: Өрістер

en: Medium
kk: Орташа
