Twitter username (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Large
ku: گەورە

en: Width
ku: پانی

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
