Twitter username (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Large
lv: Liels

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
